











| Kód produktu: | SCT18xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 664,333 € |
| Cena bez DPH: | 549,036 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 24 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 31,32 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1338x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1465 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 18x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 549,036 € | 664,333 € | ||
| 5 + | 521,584 € | 631,117 € | ||
| 10 + | 494,132 € | 597,900 € | ||
| 20 + | 472,138 € | 571,287 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 18xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 373,697 € |
| Cena s DPH | 452,174 € |
| Cena bez DPH: | 378,539 € |
| Cena s DPH | 458,032 € |
| Cena bez DPH: | 606,196 € |
| Cena s DPH | 733,497 € |
| Cena bez DPH: | 290,685 € |
| Cena s DPH | 351,729 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 74,928 € |
| Cena s DPH | 90,663 € |
| Cena bez DPH: | 164,013 € |
| Cena s DPH | 198,456 € |
| Cena bez DPH: | 29,873 € |
| Cena s DPH | 36,146 € |
| Cena bez DPH: | 223,184 € |
| Cena s DPH | 270,053 € |
| Cena bez DPH: | 339,064 € |
| Cena s DPH | 410,268 € |
| Cena bez DPH: | 410,053 € |
| Cena s DPH | 496,165 € |
| Cena bez DPH: | 209,110 € |
| Cena s DPH | 253,023 € |
| Cena bez DPH: | 157,530 € |
| Cena s DPH | 190,611 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |