












| Kód produktu: | SCT6xA4PHLED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 504,299 € |
| Cena bez DPH: | 416,776 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 17,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 678x633 mm |
| Specifikace: | Světelná |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 860 mm |
| Šířka: | 805 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 416,776 € | 504,299 € | ||
| 5 + | 395,939 € | 479,087 € | ||
| 10 + | 375,103 € | 453,874 € | ||
| 20 + | 358,409 € | 433,674 € |
SCT - Premium venkovní prosvětlená LED vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 321,452 € |
| Cena s DPH | 388,957 € |
| Cena bez DPH: | 693,806 € |
| Cena s DPH | 839,506 € |
| Cena bez DPH: | 636,095 € |
| Cena s DPH | 769,675 € |
| Cena bez DPH: | 504,061 € |
| Cena s DPH | 609,913 € |
| Cena bez DPH: | 487,449 € |
| Cena s DPH | 589,813 € |
| Cena bez DPH: | 360,705 € |
| Cena s DPH | 436,454 € |
| Cena bez DPH: | 741,715 € |
| Cena s DPH | 897,475 € |
| Cena bez DPH: | 568,130 € |
| Cena s DPH | 687,437 € |
| Cena bez DPH: | 799,795 € |
| Cena s DPH | 967,752 € |
| Cena bez DPH: | 478,630 € |
| Cena s DPH | 579,142 € |