












| Kód produktu: | SCT15xA4PHLED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 689,133 € |
| Cena bez DPH: | 569,531 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 31,4 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1118x940 mm |
| Specifikace: | Světelná |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1167 mm |
| Šířka: | 1245 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 569,531 € | 689,133 € | ||
| 5 + | 541,036 € | 654,654 € | ||
| 10 + | 512,582 € | 620,225 € | ||
| 20 + | 489,803 € | 592,661 € |
SCT - Premium venkovní prosvětlená LED vitrína pro prospekty 15xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 315,049 € |
| Cena s DPH | 381,210 € |
| Cena bez DPH: | 322,245 € |
| Cena s DPH | 389,917 € |
| Cena bez DPH: | 488,651 € |
| Cena s DPH | 591,268 € |
| Cena bez DPH: | 695,518 € |
| Cena s DPH | 841,577 € |
| Cena bez DPH: | 743,544 € |
| Cena s DPH | 899,689 € |
| Cena bez DPH: | 479,811 € |
| Cena s DPH | 580,571 € |
| Cena bez DPH: | 637,664 € |
| Cena s DPH | 771,574 € |
| Cena bez DPH: | 361,595 € |
| Cena s DPH | 437,530 € |
| Cena bez DPH: | 505,304 € |
| Cena s DPH | 611,418 € |
| Cena bez DPH: | 417,804 € |
| Cena s DPH | 505,543 € |
| Cena bez DPH: | 801,768 € |
| Cena s DPH | 970,139 € |