| Kód produktu: | USWPP00BA0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 317,141 € |
| Cena bez DPH: | 262,100 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 829x1177 mm |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1266 mm |
| Šířka: | 918 mm |
| Hloubka: | 33 mm |
| Formát: | A0 |
Náhradní díl k sestavení Windtalkeru - Samotný hliníkový oboustranný rám pro WindPro a SwingPro určený pro plakát formátu A0 - Černý. Slouží k uchycení na vodou, či pískem plnitelnou základnu, nebo na základnu čtyřnožku. Rám je široký 44 mm a hlouboký pouhých 33 mm
| Cena bez DPH: | 70,468 € |
| Cena s DPH | 85,266 € |
| Cena bez DPH: | 8,655 € |
| Cena s DPH | 10,472 € |
| Cena bez DPH: | 65,217 € |
| Cena s DPH | 78,913 € |
| Cena bez DPH: | 259,639 € |
| Cena s DPH | 314,163 € |
| Cena bez DPH: | 173,708 € |
| Cena s DPH | 210,187 € |
| Cena bez DPH: | 22,559 € |
| Cena s DPH | 27,297 € |
| Cena bez DPH: | 74,856 € |
| Cena s DPH | 90,576 € |
| Cena bez DPH: | 130,353 € |
| Cena s DPH | 157,727 € |
| Cena bez DPH: | 130,353 € |
| Cena s DPH | 157,727 € |
| Cena bez DPH: | 177,810 € |
| Cena s DPH | 215,150 € |
| Cena bez DPH: | 7,260 € |
| Cena s DPH | 8,785 € |
| Cena bez DPH: | 26,784 € |
| Cena s DPH | 32,409 € |