| Kód produktu: | UTSM002000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 78,913 € |
| Cena bez DPH: | 65,217 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1070 mm |
| Šířka: | 690 mm |
| Provedení: | Pro A1, 24"x36" |
| Cena bez DPH: | 70,468 € |
| Cena s DPH | 85,266 € |
| Cena bez DPH: | 130,353 € |
| Cena s DPH | 157,727 € |
| Cena bez DPH: | 130,353 € |
| Cena s DPH | 157,727 € |
| Cena bez DPH: | 74,856 € |
| Cena s DPH | 90,576 € |
| Cena bez DPH: | 26,784 € |
| Cena s DPH | 32,409 € |
| Cena bez DPH: | 33,552 € |
| Cena s DPH | 40,598 € |
| Cena bez DPH: | 65,833 € |
| Cena s DPH | 79,658 € |
| Cena bez DPH: | 177,810 € |
| Cena s DPH | 215,150 € |
| Cena bez DPH: | 8,655 € |
| Cena s DPH | 10,472 € |
| Cena bez DPH: | 262,100 € |
| Cena s DPH | 317,141 € |
| Cena bez DPH: | 259,639 € |
| Cena s DPH | 314,163 € |
| Cena bez DPH: | 22,559 € |
| Cena s DPH | 27,297 € |