| Kód produktu: | UTSM004000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 85,371 € |
| Cena bez DPH: | 70,554 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Hmotnost Netto: | 5,6 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1420 mm |
| Šířka: | 890 mm |
| Provedení: | Pro A0 |
| Cena bez DPH: | 65,914 € |
| Cena s DPH | 79,756 € |
| Cena bez DPH: | 74,949 € |
| Cena s DPH | 90,688 € |
| Cena bez DPH: | 98,686 € |
| Cena s DPH | 119,410 € |
| Cena bez DPH: | 178,029 € |
| Cena s DPH | 215,415 € |
| Cena bez DPH: | 259,959 € |
| Cena s DPH | 314,550 € |
| Cena bez DPH: | 8,665 € |
| Cena s DPH | 10,485 € |
| Cena bez DPH: | 65,298 € |
| Cena s DPH | 79,010 € |
| Cena bez DPH: | 26,817 € |
| Cena s DPH | 32,449 € |
| Cena bez DPH: | 98,686 € |
| Cena s DPH | 119,410 € |
| Cena bez DPH: | 173,922 € |
| Cena s DPH | 210,446 € |
| Cena bez DPH: | 130,513 € |
| Cena s DPH | 157,921 € |
| Cena bez DPH: | 33,593 € |
| Cena s DPH | 40,648 € |