




| Kód produktu: | 505501 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 60,252 € |
| Cena bez DPH: | 49,795 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,800 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 886 mm |
| Šířka: | 639 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| Typ povrchu: | Samolepící |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME POSTER pro plakáty formátu A1 - Černý
Magnetický rám
s po obvodu lepící zadní obrubou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch a
to včetně prosklených výkladních skříní na které svítí slunce. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do
70°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně. Lze srolovat a
jednudušeji přenášet. Odolnost proti UV záření až 2 roky
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 32,800 € |
| Cena s DPH | 39,688 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 13,629 € |
| Cena s DPH | 16,491 € |
| Cena bez DPH: | 27,217 € |
| Cena s DPH | 32,932 € |
| Cena bez DPH: | 49,795 € |
| Cena s DPH | 60,252 € |
| Cena bez DPH: | 42,159 € |
| Cena s DPH | 51,013 € |
| Cena bez DPH: | 15,805 € |
| Cena s DPH | 19,124 € |
| Cena bez DPH: | 29,885 € |
| Cena s DPH | 36,161 € |
| Cena bez DPH: | 4,639 € |
| Cena s DPH | 5,613 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 12,931 € |
| Cena s DPH | 15,647 € |