


| Kód produktu: | 487123 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 7,724 € |
| Cena bez DPH: | 6,384 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 21 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,045 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 141x203 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 174 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,384 € | 7,724 € | ||
| 50 + | 5,766 € | 6,977 € | ||
| 100 + | 5,437 € | 6,578 € |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A5 - Stříbrný
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 6,384 € |
| Cena s DPH | 7,724 € |
| Cena bez DPH: | 12,891 € |
| Cena s DPH | 15,598 € |
| Cena bez DPH: | 4,654 € |
| Cena s DPH | 5,631 € |
| Cena bez DPH: | 8,526 € |
| Cena s DPH | 10,316 € |
| Cena bez DPH: | 27,306 € |
| Cena s DPH | 33,041 € |
| Cena bez DPH: | 13,674 € |
| Cena s DPH | 16,545 € |
| Cena bez DPH: | 12,974 € |
| Cena s DPH | 15,698 € |
| Cena bez DPH: | 9,267 € |
| Cena s DPH | 11,213 € |
| Cena bez DPH: | 36,903 € |
| Cena s DPH | 44,652 € |
| Cena bez DPH: | 15,692 € |
| Cena s DPH | 18,987 € |
| Cena bez DPH: | 25,041 € |
| Cena s DPH | 30,300 € |
| Cena bez DPH: | 32,908 € |
| Cena s DPH | 39,818 € |
| Cena bez DPH: | 8,526 € |
| Cena s DPH | 10,316 € |