


| Kód produktu: | 487101 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 7,723 € |
| Cena bez DPH: | 6,383 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 45 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,045 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 141x203 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 174 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,383 € | 7,723 € | ||
| 50 + | 5,765 € | 6,975 € | ||
| 100 + | 5,435 € | 6,577 € |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A5 - Černý
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 23,471 € |
| Cena s DPH | 28,400 € |
| Cena bez DPH: | 12,065 € |
| Cena s DPH | 14,599 € |
| Cena bez DPH: | 13,465 € |
| Cena s DPH | 16,293 € |
| Cena bez DPH: | 216,389 € |
| Cena s DPH | 261,830 € |
| Cena bez DPH: | 274,243 € |
| Cena s DPH | 331,834 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 89,561 € |
| Cena s DPH | 108,369 € |
| Cena bez DPH: | 645,707 € |
| Cena s DPH | 781,306 € |
| Cena bez DPH: | 164,505 € |
| Cena s DPH | 199,051 € |
| Cena bez DPH: | 90,756 € |
| Cena s DPH | 109,814 € |
| Cena bez DPH: | 27,301 € |
| Cena s DPH | 33,034 € |
| Cena bez DPH: | 270,867 € |
| Cena s DPH | 327,749 € |