



| Kód produktu: | 487223 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 10,316 € |
| Cena bez DPH: | 8,526 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,08 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 203x290 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 235 mm |
| Šířka: | 322 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,526 € | 10,316 € | ||
| 10 + | 7,249 € | 8,771 € | ||
| 50 + | 6,796 € | 8,223 € | ||
| 100 + | 6,384 € | 7,724 € |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro letáky formátu A4 - Stříbrný
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 189,703 € |
| Cena s DPH | 229,541 € |
| Cena bez DPH: | 180,231 € |
| Cena s DPH | 218,079 € |
| Cena bez DPH: | 105,189 € |
| Cena s DPH | 127,279 € |
| Cena bez DPH: | 12,974 € |
| Cena s DPH | 15,698 € |
| Cena bez DPH: | 50,329 € |
| Cena s DPH | 60,899 € |
| Cena bez DPH: | 13,674 € |
| Cena s DPH | 16,545 € |
| Cena bez DPH: | 13,674 € |
| Cena s DPH | 16,545 € |
| Cena bez DPH: | 53,748 € |
| Cena s DPH | 65,035 € |
| Cena bez DPH: | 7,125 € |
| Cena s DPH | 8,621 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 75,906 € |
| Cena s DPH | 91,846 € |
| Cena bez DPH: | 286,244 € |
| Cena s DPH | 346,355 € |