



| Kód produktu: | 487301 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,13 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 290x413 mm |
| Specifikace: | Samolepící |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 323 mm |
| Šířka: | 445 mm |
| Hloubka: | 2 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Hladké povrchy a sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 332,00 Kč | 401,72 Kč | ||
| 10 + | 299,00 Kč | 361,79 Kč | ||
| 50 + | 282,00 Kč | 341,22 Kč | ||
| 100 + | 266,00 Kč | 321,86 Kč |
Samolepící Magnetický rám DURAFRAME pro plakáty formátu A3 - Černý
Magnetický rám DURABLE s celoplošně lepící zadní plochou, lze umístit na každý hladký a nosný povrch. Díky čirým kapsám lze využít na sklo, plakáty viditelné z obou stran. Snadná a rychlá výměna informačních materiálů možná díky odklopitelné magnetické přední straně. Odolné proti teplotám do 55°C. Možné uchytit jak horizontálně, tak i vertikálně.
Rám lze z hladké plochy kompletně uvolnit a až 100x znovu umístit.
Videoukázka aplikace rámu na prosklenou plochu a vložení prospektu
| Cena bez DPH: | 1 778,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 674,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 655,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 840,13 Kč |