| Kód produktu: | 179607 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 113,847 € |
| Cena bez DPH: | 94,089 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,644 kg |
| Rozměr prospektu: | 297x74 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 81,5 mm |
| Šířka: | 331 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 91,256 € |
| Cena s DPH | 110,420 € |
| Cena bez DPH: | 119,745 € |
| Cena s DPH | 144,892 € |
| Cena bez DPH: | 115,764 € |
| Cena s DPH | 140,074 € |
| Cena bez DPH: | 68,760 € |
| Cena s DPH | 83,200 € |
| Cena bez DPH: | 50,328 € |
| Cena s DPH | 60,897 € |
| Cena bez DPH: | 55,419 € |
| Cena s DPH | 67,057 € |
| Cena bez DPH: | 108,498 € |
| Cena s DPH | 131,282 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 5,542 € |
| Cena s DPH | 6,706 € |
| Cena bez DPH: | 126,026 € |
| Cena s DPH | 152,492 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |