



| Kód produktu: | 185719 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 6,706 € |
| Cena bez DPH: | 5,542 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,095 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Hloubka: | 154 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Výstrčka |
| Provedení: | Samolepící |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,542 € | 6,706 € | ||
| 10 + | 5,255 € | 6,358 € | ||
| 20 + | 5,008 € | 6,060 € | ||
| 50 + | 4,762 € | 5,762 € |
Samolepicí cedulka z průhledné tvrdé PET fólie s permanentními lepicími proužky - Výstrčka A5 na Výšku
| Cena bez DPH: | 101,026 € |
| Cena s DPH | 122,242 € |
| Cena bez DPH: | 50,328 € |
| Cena s DPH | 60,897 € |
| Cena bez DPH: | 115,764 € |
| Cena s DPH | 140,074 € |
| Cena bez DPH: | 90,271 € |
| Cena s DPH | 109,228 € |
| Cena bez DPH: | 103,859 € |
| Cena s DPH | 125,669 € |
| Cena bez DPH: | 55,419 € |
| Cena s DPH | 67,057 € |
| Cena bez DPH: | 57,266 € |
| Cena s DPH | 69,292 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 115,764 € |
| Cena s DPH | 140,074 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 90,271 € |
| Cena s DPH | 109,228 € |