| Kód produktu: | CNL-OH5-LESK-35x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,961 € |
| Cena bez DPH: | 4,926 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,067 kg |
| Rozměr poutače: | 35x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 35 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,926 € | 5,961 € | ||
| 20 + | 4,598 € | 5,563 € | ||
| 50 + | 4,351 € | 5,265 € | ||
| 200 + | 4,023 € | 4,868 € |
Regálová cenovková lišta tvar T se zábranou pro nalepení na horní hranu regálu - výška pro vložení štítku 35mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 6,034 € |
| Cena s DPH | 7,302 € |
| Cena bez DPH: | 5,665 € |
| Cena s DPH | 6,855 € |
| Cena bez DPH: | 5,049 € |
| Cena s DPH | 6,110 € |
| Cena bez DPH: | 5,172 € |
| Cena s DPH | 6,259 € |
| Cena bez DPH: | 4,803 € |
| Cena s DPH | 5,812 € |
| Cena bez DPH: | 5,501 € |
| Cena s DPH | 6,656 € |
| Cena bez DPH: | 5,296 € |
| Cena s DPH | 6,408 € |