| Kód produktu: | CNL-OH3-LESK-65x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,332 € |
| Cena bez DPH: | 4,407 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,095 kg |
| Rozměr poutače: | 65x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 65 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,407 € | 5,332 € | ||
| 20 + | 4,077 € | 4,934 € | ||
| 50 + | 3,871 € | 4,685 € | ||
| 200 + | 3,583 € | 4,336 € |
Regálová cenovková lišta rovná pro nalepení na horní hranu regálu - výška pro vložení štítku 65mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,934 € |
| Cena bez DPH: | 3,460 € |
| Cena s DPH | 4,186 € |
| Cena bez DPH: | 3,666 € |
| Cena s DPH | 4,435 € |
| Cena bez DPH: | 3,871 € |
| Cena s DPH | 4,685 € |
| Cena bez DPH: | 3,913 € |
| Cena s DPH | 4,734 € |
| Cena bez DPH: | 3,789 € |
| Cena s DPH | 4,585 € |
| Cena bez DPH: | 3,583 € |
| Cena s DPH | 4,336 € |
| Cena bez DPH: | 3,418 € |
| Cena s DPH | 4,136 € |
| Cena bez DPH: | 4,283 € |
| Cena s DPH | 5,183 € |