| Kód produktu: | CNL-OH3-LESK-35x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,421 € |
| Cena bez DPH: | 3,654 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,042 kg |
| Rozměr poutače: | 35x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 35 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,654 € | 4,421 € | ||
| 20 + | 3,407 € | 4,123 € | ||
| 50 + | 3,243 € | 3,924 € | ||
| 200 + | 2,997 € | 3,626 € |
Regálová cenovková lišta rovná pro nalepení na horní hranu regálu - výška pro vložení štítku 35mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 4,064 € |
| Cena s DPH | 4,917 € |
| Cena bez DPH: | 3,777 € |
| Cena s DPH | 4,570 € |
| Cena bez DPH: | 4,269 € |
| Cena s DPH | 5,166 € |
| Cena bez DPH: | 3,859 € |
| Cena s DPH | 4,669 € |
| Cena bez DPH: | 3,900 € |
| Cena s DPH | 4,719 € |
| Cena bez DPH: | 3,571 € |
| Cena s DPH | 4,321 € |
| Cena bez DPH: | 4,392 € |
| Cena s DPH | 5,315 € |
| Cena bez DPH: | 3,448 € |
| Cena s DPH | 4,172 € |
| Cena bez DPH: | 3,407 € |
| Cena s DPH | 4,123 € |