| Kód produktu: | CNL-OH4-LESK-35x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,980 € |
| Cena bez DPH: | 4,942 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,067 kg |
| Rozměr poutače: | 35x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 35 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,942 € | 5,980 € | ||
| 20 + | 4,613 € | 5,582 € | ||
| 50 + | 4,366 € | 5,283 € | ||
| 200 + | 4,036 € | 4,884 € |
Regálová cenovková lišta se zábranou pro nalepení na horní hranu regálu - výška pro vložení štítku 35mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 5,519 € |
| Cena s DPH | 6,678 € |
| Cena bez DPH: | 5,684 € |
| Cena s DPH | 6,877 € |
| Cena bez DPH: | 4,819 € |
| Cena s DPH | 5,831 € |
| Cena bez DPH: | 6,054 € |
| Cena s DPH | 7,326 € |
| Cena bez DPH: | 5,066 € |
| Cena s DPH | 6,130 € |
| Cena bez DPH: | 5,189 € |
| Cena s DPH | 6,279 € |
| Cena bez DPH: | 5,313 € |
| Cena s DPH | 6,429 € |