| Kód produktu: | CNL-OH2-LESK-35x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,417 € |
| Cena bez DPH: | 3,651 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,042 kg |
| Rozměr poutače: | 35x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 35 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,651 € | 4,417 € | ||
| 20 + | 3,404 € | 4,119 € | ||
| 50 + | 3,240 € | 3,921 € | ||
| 200 + | 2,994 € | 3,623 € |
Regálová cenovková lišta se sklonem pro nalepení na horní hranu regálu - výška pro vložení štítku 35mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 3,404 € |
| Cena s DPH | 4,119 € |
| Cena bez DPH: | 4,389 € |
| Cena s DPH | 5,311 € |
| Cena bez DPH: | 4,266 € |
| Cena s DPH | 5,162 € |
| Cena bez DPH: | 3,445 € |
| Cena s DPH | 4,169 € |
| Cena bez DPH: | 3,897 € |
| Cena s DPH | 4,715 € |
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 3,568 € |
| Cena s DPH | 4,318 € |
| Cena bez DPH: | 3,774 € |
| Cena s DPH | 4,566 € |
| Cena bez DPH: | 3,856 € |
| Cena s DPH | 4,665 € |