| Kód produktu: | CNL-OH1-LESK-55x1000-KP |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,576 € |
| Cena bez DPH: | 2,956 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,074 kg |
| Rozměr poutače: | 55x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 55 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,956 € | 3,576 € | ||
| 20 + | 2,750 € | 3,328 € | ||
| 50 + | 2,586 € | 3,129 € | ||
| 200 + | 2,422 € | 2,931 € |
Regálová cenovková lišta pro nalepení na čelní hranu regálu - výška pro vložení štítku 55mm
Materiál - čiré PVC. Všechny lišty jsou opatřeny samolepící páskou pro jejich jednoduchou montáž.
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
Využití zejména na umístění cenovek, upoutávek, čárových kódů, různých upozornění, akčních nabídek, nebo vlastní reklamy výrobku.
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 2,791 € |
| Cena s DPH | 3,378 € |
| Cena bez DPH: | 3,079 € |
| Cena s DPH | 3,725 € |
| Cena bez DPH: | 2,668 € |
| Cena s DPH | 3,229 € |
| Cena bez DPH: | 2,463 € |
| Cena s DPH | 2,980 € |
| Cena bez DPH: | 2,422 € |
| Cena s DPH | 2,931 € |
| Cena bez DPH: | 2,545 € |
| Cena s DPH | 3,080 € |
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 2,340 € |
| Cena s DPH | 2,831 € |