


| Kód produktu: | STATKAP-A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,734 € |
| Cena bez DPH: | 3,913 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 47 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,04 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Specifikace: | Bez lepení |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 240 mm |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 0,5 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,913 € | 4,734 € | ||
| 25 + | 3,789 € | 4,585 € | ||
| 50 + | 3,707 € | 4,485 € | ||
| 100 + | 3,624 € | 4,386 € |
Statická samovolně držící čirá PVC kapsa na sklo pro letáky formátu A5
Kapsa drží samovolně, diky antistatické elektřině, na skle bez lepidla. Plakáty viditelné z obou stran. Pro aplikaci ji stačí přitisknout na sklo a stejně snadno ji lze ze skla sejmout, nezanechává stopy, mnohonásobné použití, lze sejmout a znovu použít, extrémně odolná proti teplotám (až do 120°C). Prospekt se vkládá z boční delší strany kapsy.
Vhodné Pro oboustrannou reklamu, na výlohy, vchodové dveře, do aut v autosalonu, či autobazaru.
| Cena bez DPH: | 15,404 € |
| Cena s DPH | 18,638 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |
| Cena bez DPH: | 5,890 € |
| Cena s DPH | 7,126 € |