


| Kód produktu: | VISIPOCKETA4-YELLOW |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 129 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,051 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 200x287 mm |
| Specifikace: | Bez lepení |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 331 mm |
| Šířka: | 244 mm |
| Hloubka: | 0,5 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na sklo |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,865 € | 7,097 € | ||
| 25 + | 5,701 € | 6,899 € | ||
| 50 + | 5,578 € | 6,750 € | ||
| 100 + | 5,414 € | 6,551 € |
Statická samovolně držící čirá PVC kapsa na sklo pro letáky formátu A4 se žlutým rámováním
Kapsa drží samovolně, diky antistatické elektřině, na skle bez lepidla. Plakáty viditelné z obou stran. Pro aplikaci ji stačí přitisknout na sklo a stejně snadno ji lze ze skla sejmout, nezanechává stopy, mnohonásobné použití, lze sejmout a znovu použít, extrémně odolná proti teplotám (až do 120°C). Prospekt se vkládá z horní strany kapsy.
Vhodné Pro oboustrannou reklamu, na výlohy, vchodové dveře, do aut v autosalonu, či autobazaru.
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 3,897 € |
| Cena s DPH | 4,715 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 15,340 € |
| Cena s DPH | 18,562 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |
| Cena bez DPH: | 5,865 € |
| Cena s DPH | 7,097 € |