




| Kód produktu: | TBA0M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 634,951 € |
| Cena bez DPH: | 524,753 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 21 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 27,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 823x1189 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1810 mm |
| Šířka: | 991 mm |
| Hloubka: | 858 mm |
| Kapacita: | 3x A0 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | Třístranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 524,753 € | 634,951 € | ||
| 5 + | 498,517 € | 603,206 € | ||
| 10 + | 472,282 € | 571,461 € | ||
| 20 + | 451,277 € | 546,045 € |
Třístranný stojan TRI BOARD o výšce 1810 mm, na němž jsou umístěny 3 klaprámy formátu A0 (841x1189mm). Stojan je velmi stabilní, má eloxované hliníkové nohy. Zadní strana rámů je vyrobena z nerezového kovu a je chráněna pro nárazům. Antireflexní folie s UV filtrem chrání plakát proti vyblednutí.
Stojan lze nechat v prostoru jako volně stojící, nebo napevno přišroubovat k zemi. Do rámů lze přikoupit voděvzdorné kapsy na prospekty a využívat ho tak i v exteriéru.
| Cena bez DPH: | 426,730 € |
| Cena s DPH | 516,343 € |
| Cena bez DPH: | 13,180 € |
| Cena s DPH | 15,947 € |
| Cena bez DPH: | 28,666 € |
| Cena s DPH | 34,685 € |
| Cena bez DPH: | 426,730 € |
| Cena s DPH | 516,343 € |