





| Kód produktu: | ZP70x100R32MEWR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 210,385 € |
| Cena bez DPH: | 173,872 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 15 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 682x982 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1406 mm |
| Šířka: | 745 mm |
| Hloubka: | 925 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 173,872 € | 210,385 € | ||
| 5 + | 165,176 € | 199,863 € | ||
| 10 + | 156,481 € | 189,342 € | ||
| 20 + | 149,549 € | 180,954 € |
Informační a reklamní stojan áčko na plakáty formátu B1 (700x1000mm) s oblým rohem
Se zvýšenou odolností ochrany plakátů proti povětrnostním vlivům pomocí voděvzdorné kapsy.
Vyroben z eloxovaného hliníku s možností výměny prospektů pomocí zaklapávacích lišt a to z obou stran, či lze pokrýt matnou černou fólií pro možnost psaní křídou.
Poutač je stabilní díky odolným profilovým nohám a dvěma rámy z 32mm profilu. Odolný vůči nárazu s nerezavějící zadní stěnou. Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo košíkem na letáky.
Stojany jsou určeny pro venkovní i interiérové použití.
| Cena bez DPH: | 8,203 € |
| Cena s DPH | 9,926 € |
| Cena bez DPH: | 6,932 € |
| Cena s DPH | 8,388 € |
| Cena bez DPH: | 9,844 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 26,538 € |
| Cena s DPH | 32,111 € |
| Cena bez DPH: | 22,395 € |
| Cena s DPH | 27,098 € |
| Cena bez DPH: | 138,884 € |
| Cena s DPH | 168,050 € |
| Cena bez DPH: | 144,217 € |
| Cena s DPH | 174,502 € |
| Cena bez DPH: | 112,920 € |
| Cena s DPH | 136,634 € |