





| Kód produktu: | ZPA1R32MEWR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 174,645 € |
| Cena bez DPH: | 144,335 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 124 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 9 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1120 mm |
| Šířka: | 639 mm |
| Hloubka: | 744 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 144,335 € | 174,645 € | ||
| 5 + | 137,110 € | 165,903 € | ||
| 10 + | 129,926 € | 157,211 € | ||
| 20 + | 124,138 € | 150,207 € |
Informační a reklamní stojan áčko na plakáty formátu A1 (594x841mm) s oblým rohem
Se zvýšenou odolností ochrany plakátů proti povětrnostním vlivům pomocí voděvzdorné kapsy.
Vyroben z eloxovaného hliníku s možností výměny prospektů pomocí zaklapávacích lišt a to z obou stran, či lze pokrýt matnou černou fólií pro možnost psaní křídou.
Poutač je stabilní díky odolným profilovým nohám a dvěma rámy z 32mm profilu. Odolný vůči nárazu s nerezavějící zadní stěnou. Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo košíkem na letáky.
Stojany jsou určeny pro venkovní i interiérové použití.
| Cena bez DPH: | 8,210 € |
| Cena s DPH | 9,934 € |
| Cena bez DPH: | 6,938 € |
| Cena s DPH | 8,395 € |
| Cena bez DPH: | 6,568 € |
| Cena s DPH | 7,947 € |
| Cena bez DPH: | 22,044 € |
| Cena s DPH | 26,674 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 343,514 € |
| Cena s DPH | 415,652 € |
| Cena bez DPH: | 406,322 € |
| Cena s DPH | 491,649 € |
| Cena bez DPH: | 56,938 € |
| Cena s DPH | 68,895 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 83,703 € |
| Cena s DPH | 101,280 € |
| Cena bez DPH: | 8,046 € |
| Cena s DPH | 9,736 € |
| Cena bez DPH: | 425,328 € |
| Cena s DPH | 514,647 € |
| Cena bez DPH: | 160,263 € |
| Cena s DPH | 193,918 € |
| Cena bez DPH: | 104,844 € |
| Cena s DPH | 126,861 € |
| Cena bez DPH: | 28,571 € |
| Cena s DPH | 34,571 € |
| Cena bez DPH: | 510,345 € |
| Cena s DPH | 617,517 € |
| Cena bez DPH: | 282,512 € |
| Cena s DPH | 341,840 € |