




| Kód produktu: | ZPA1R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 87,301 € |
| Cena bez DPH: | 72,149 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 329 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x821 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1101 mm |
| Šířka: | 652 mm |
| Hloubka: | 736 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 72,149 € | 87,301 € | ||
| 5 + | 68,540 € | 82,933 € | ||
| 10 + | 64,930 € | 78,566 € | ||
| 20 + | 62,059 € | 75,091 € |
Oboustranné Áčko do interiérů s oblým rohem a klaprámy formátu A1 (594x841mm)
Poutač je stabilní díky 20x20 mm profilem nohou a dvěma rámy z 25 mm profilu. Součástí stojanu jsou i ochranné antireflexní UV fólie, které chrání plakát před vyblednutím, či lze pokrýt matnou černou fólií pro možnost psaní křídou. Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo košíkem na letáky.
Stojany jsou určeny pro interiérové použití.
| Cena bez DPH: | 8,203 € |
| Cena s DPH | 9,926 € |
| Cena bez DPH: | 6,932 € |
| Cena s DPH | 8,388 € |
| Cena bez DPH: | 6,563 € |
| Cena s DPH | 7,941 € |
| Cena bez DPH: | 16,325 € |
| Cena s DPH | 19,753 € |
| Cena bez DPH: | 72,149 € |
| Cena s DPH | 87,301 € |
| Cena bez DPH: | 61,362 € |
| Cena s DPH | 74,248 € |
| Cena bez DPH: | 61,362 € |
| Cena s DPH | 74,248 € |
| Cena bez DPH: | 84,578 € |
| Cena s DPH | 102,339 € |
| Cena bez DPH: | 81,583 € |
| Cena s DPH | 98,716 € |