




















| Kód produktu: | UGPDN02100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 18,5 kg |
| Materiál: | Kov/Sklo |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1115 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6 950,00 Kč | 8 409,50 Kč | ||
| 3 + | 6 603,00 Kč | 7 989,63 Kč | ||
| 5 + | 6 255,00 Kč | 7 568,55 Kč | ||
| 10 + | 5 977,00 Kč | 7 232,17 Kč |
Řečnický pult se skleněným stolkem a čelním panelem 600x400x1115 mm - Stříbrná základna
Lze použít na obchodních konferencích, univerzitách, hotelech, nebo dokonce na obchodních výstavách.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 4 674,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 655,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 769,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 687,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,00 Kč |
| Cena s DPH | 112,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |