




| Kód produktu: | UMDS148N25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,023 € |
| Cena bez DPH: | 14,069 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Rozměr prospektu: | 250x148 mm |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 255 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Umístění: | Na stůl |
Recepční Info stojánek na stůl s vyměnitelným systémem
Hliníkový zaoblený rámeček vhodný pro recepce, restaurace, kavárny, hotely a podobně.
Praktický výrobek do kterého lze vkládat vlastní informace vytištěné přímo z kancelářské tiskárny.
Do stojánku může být vložena i plastová deska do tloušťky až 1 mm
| Cena bez DPH: | 8,532 € |
| Cena s DPH | 10,323 € |
| Cena bez DPH: | 7,506 € |
| Cena s DPH | 9,082 € |
| Cena bez DPH: | 10,049 € |
| Cena s DPH | 12,160 € |
| Cena bez DPH: | 12,838 € |
| Cena s DPH | 15,534 € |
| Cena bez DPH: | 11,895 € |
| Cena s DPH | 14,393 € |
| Cena bez DPH: | 15,915 € |
| Cena s DPH | 19,257 € |
| Cena bez DPH: | 12,305 € |
| Cena s DPH | 14,889 € |
| Cena bez DPH: | 10,459 € |
| Cena s DPH | 12,656 € |
| Cena bez DPH: | 9,147 € |
| Cena s DPH | 11,068 € |