




| Kód produktu: | UMDS105N15 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,088 € |
| Cena bez DPH: | 9,164 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,25 kg |
| Rozměr prospektu: | 150x105 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Šířka: | 155 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Umístění: | Na stůl |
Recepční Info stojánek na stůl s vyměnitelným systémem
Hliníkový zaoblený rámeček vhodný pro recepce, restaurace, kavárny, hotely a podobně.
Praktický výrobek do kterého lze vkládat vlastní informace vytištěné přímo z kancelářské tiskárny.
Do stojánku může být vložena i plastová deska do tloušťky až 1 mm
| Cena bez DPH: | 15,944 € |
| Cena s DPH | 19,292 € |
| Cena bez DPH: | 7,520 € |
| Cena s DPH | 9,099 € |
| Cena bez DPH: | 10,068 € |
| Cena s DPH | 12,182 € |
| Cena bez DPH: | 12,862 € |
| Cena s DPH | 15,563 € |
| Cena bez DPH: | 8,547 € |
| Cena s DPH | 10,342 € |
| Cena bez DPH: | 11,917 € |
| Cena s DPH | 14,420 € |
| Cena bez DPH: | 12,328 € |
| Cena s DPH | 14,917 € |
| Cena bez DPH: | 14,095 € |
| Cena s DPH | 17,055 € |
| Cena bez DPH: | 10,479 € |
| Cena s DPH | 12,679 € |