


| Kód produktu: | UFSL005000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 35,433 € |
| Cena bez DPH: | 29,283 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,24 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 637 mm |
| Šířka: | 463 mm |
| Formát: | A2 |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,283 € | 35,433 € | ||
| 10 + | 27,801 € | 33,639 € | ||
| 25 + | 26,359 € | 31,895 € | ||
| 50 + | 25,165 € | 30,449 € |
| Cena bez DPH: | 21,293 € |
| Cena s DPH | 25,765 € |
| Cena bez DPH: | 46,129 € |
| Cena s DPH | 55,815 € |
| Cena bez DPH: | 156,425 € |
| Cena s DPH | 189,274 € |
| Cena bez DPH: | 24,629 € |
| Cena s DPH | 29,801 € |
| Cena bez DPH: | 11,491 € |
| Cena s DPH | 13,904 € |
| Cena bez DPH: | 140,280 € |
| Cena s DPH | 169,739 € |
| Cena bez DPH: | 19,769 € |
| Cena s DPH | 23,921 € |
| Cena bez DPH: | 151,359 € |
| Cena s DPH | 183,145 € |
| Cena bez DPH: | 18,122 € |
| Cena s DPH | 21,928 € |
| Cena bez DPH: | 21,293 € |
| Cena s DPH | 25,765 € |
| Cena bez DPH: | 42,504 € |
| Cena s DPH | 51,430 € |
| Cena bez DPH: | 10,791 € |
| Cena s DPH | 13,057 € |