


| Kód produktu: | UFSL011000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 35,317 € |
| Cena bez DPH: | 29,187 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,24 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 637 mm |
| Šířka: | 463 mm |
| Formát: | A2 |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,187 € | 35,317 € | ||
| 10 + | 27,709 € | 33,528 € | ||
| 25 + | 26,273 € | 31,790 € | ||
| 50 + | 25,082 € | 30,349 € |
Rám na plakáty pro Freestand stojany - A2 - Oblý roh - Rám lze uchytit do drážky stojanů a to jak na výšku, tak i na šířku. Slouží k uchycení plakátu.
| Cena bez DPH: | 21,223 € |
| Cena s DPH | 25,680 € |
| Cena bez DPH: | 32,800 € |
| Cena s DPH | 39,688 € |
| Cena bez DPH: | 139,819 € |
| Cena s DPH | 169,181 € |
| Cena bez DPH: | 11,453 € |
| Cena s DPH | 13,858 € |
| Cena bez DPH: | 150,862 € |
| Cena s DPH | 182,543 € |
| Cena bez DPH: | 33,785 € |
| Cena s DPH | 40,880 € |
| Cena bez DPH: | 32,677 € |
| Cena s DPH | 39,539 € |
| Cena bez DPH: | 38,095 € |
| Cena s DPH | 46,095 € |
| Cena bez DPH: | 50,123 € |
| Cena s DPH | 60,649 € |
| Cena bez DPH: | 19,704 € |
| Cena s DPH | 23,842 € |
| Cena bez DPH: | 25,575 € |
| Cena s DPH | 30,945 € |
| Cena bez DPH: | 45,074 € |
| Cena s DPH | 54,539 € |