


| Kód produktu: | UFSL004000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 55,770 € |
| Cena bez DPH: | 46,091 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,06 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 575x822 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 884 mm |
| Šířka: | 637 mm |
| Formát: | A1 |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 46,091 € | 55,770 € | ||
| 10 + | 43,786 € | 52,981 € | ||
| 25 + | 41,481 € | 50,193 € | ||
| 50 + | 39,630 € | 47,952 € |
Rám na plakáty pro Freestand stojany - A1 - Ostrý roh - Rám lze uchytit do drážky stojanů a to jak na výšku, tak i na šířku. Slouží k uchycení plakátu.
| Cena bez DPH: | 18,107 € |
| Cena s DPH | 21,909 € |
| Cena bez DPH: | 11,481 € |
| Cena s DPH | 13,893 € |
| Cena bez DPH: | 15,926 € |
| Cena s DPH | 19,270 € |
| Cena bez DPH: | 24,609 € |
| Cena s DPH | 29,777 € |
| Cena bez DPH: | 11,481 € |
| Cena s DPH | 13,893 € |
| Cena bez DPH: | 45,185 € |
| Cena s DPH | 54,674 € |
| Cena bez DPH: | 25,638 € |
| Cena s DPH | 31,022 € |
| Cena bez DPH: | 21,276 € |
| Cena s DPH | 25,744 € |
| Cena bez DPH: | 21,276 € |
| Cena s DPH | 25,744 € |
| Cena bez DPH: | 24,897 € |
| Cena s DPH | 30,126 € |
| Cena bez DPH: | 41,029 € |
| Cena s DPH | 49,645 € |
| Cena bez DPH: | 38,189 € |
| Cena s DPH | 46,209 € |