















| Kód produktu: | UWCHPN0150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 215 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,706 € | 4,484 € | ||
| 10 + | 3,582 € | 4,335 € | ||
| 30 + | 3,459 € | 4,185 € | ||
| 50 + | 3,253 € | 3,936 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 150 mm (A5) - Přírodní
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,441 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 4,694 € |
| Cena s DPH | 5,680 € |
| Cena bez DPH: | 1,729 € |
| Cena s DPH | 2,093 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 3,994 € |
| Cena s DPH | 4,833 € |
| Cena bez DPH: | 2,677 € |
| Cena s DPH | 3,239 € |
| Cena bez DPH: | 8,194 € |
| Cena s DPH | 9,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,324 € |
| Cena s DPH | 5,232 € |
| Cena bez DPH: | 1,318 € |
| Cena s DPH | 1,594 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 1,729 € |
| Cena s DPH | 2,093 € |
| Cena bez DPH: | 2,059 € |
| Cena s DPH | 2,491 € |
| Cena bez DPH: | 3,459 € |
| Cena s DPH | 4,185 € |
| Cena bez DPH: | 132,551 € |
| Cena s DPH | 160,387 € |
| Cena bez DPH: | 3,294 € |
| Cena s DPH | 3,986 € |