















| Kód produktu: | UWCHPD0210 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,218 € |
| Cena bez DPH: | 4,312 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 195 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,172 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,312 € | 5,218 € | ||
| 10 + | 4,189 € | 5,069 € | ||
| 30 + | 4,025 € | 4,870 € | ||
| 50 + | 3,778 € | 4,572 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 210 mm (A4) - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,669 € |
| Cena s DPH | 3,230 € |
| Cena bez DPH: | 8,049 € |
| Cena s DPH | 9,740 € |
| Cena bez DPH: | 3,450 € |
| Cena s DPH | 4,174 € |
| Cena bez DPH: | 6,530 € |
| Cena s DPH | 7,901 € |
| Cena bez DPH: | 9,199 € |
| Cena s DPH | 11,131 € |
| Cena bez DPH: | 6,283 € |
| Cena s DPH | 7,603 € |
| Cena bez DPH: | 23,326 € |
| Cena s DPH | 28,225 € |
| Cena bez DPH: | 11,910 € |
| Cena s DPH | 14,411 € |
| Cena bez DPH: | 4,682 € |
| Cena s DPH | 5,665 € |
| Cena bez DPH: | 19,097 € |
| Cena s DPH | 23,107 € |
| Cena bez DPH: | 11,294 € |
| Cena s DPH | 13,665 € |
| Cena bez DPH: | 1,314 € |
| Cena s DPH | 1,590 € |
| Cena bez DPH: | 3,696 € |
| Cena s DPH | 4,472 € |
| Cena bez DPH: | 182,341 € |
| Cena s DPH | 220,632 € |
| Cena bez DPH: | 8,172 € |
| Cena s DPH | 9,889 € |