| Kód produktu: | PVC-S1-60x110-S-LESK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,256 € |
| Cena bez DPH: | 1,038 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 60x110 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Lesklý |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,038 € | 1,256 € | ||
| 25 + | 0,988 € | 1,196 € | ||
| 50 + | 0,947 € | 1,146 € | ||
| 100 + | 0,906 € | 1,096 € |
PVC Stojánek tvar L - šikmý s Lesklým povrchem, formát 60x110 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm.
K dispozici v eshopu i varianta s Matným povrchem, který je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,746 € |
| Cena s DPH | 2,113 € |
| Cena bez DPH: | 1,985 € |
| Cena s DPH | 2,402 € |
| Cena bez DPH: | 0,980 € |
| Cena s DPH | 1,186 € |
| Cena bez DPH: | 0,873 € |
| Cena s DPH | 1,057 € |
| Cena bez DPH: | 1,985 € |
| Cena s DPH | 2,402 € |
| Cena bez DPH: | 0,861 € |
| Cena s DPH | 1,042 € |
| Cena bez DPH: | 0,997 € |
| Cena s DPH | 1,206 € |
| Cena bez DPH: | 1,038 € |
| Cena s DPH | 1,256 € |
| Cena bez DPH: | 0,997 € |
| Cena s DPH | 1,206 € |
| Cena bez DPH: | 0,873 € |
| Cena s DPH | 1,057 € |
| Cena bez DPH: | 0,873 € |
| Cena s DPH | 1,057 € |
| Cena bez DPH: | 0,861 € |
| Cena s DPH | 1,042 € |