| Kód produktu: | PVC-S1-50x100-S-LESK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,127 € |
| Cena bez DPH: | 0,931 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 50x100 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Lesklý |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,931 € | 1,127 € | ||
| 25 + | 0,902 € | 1,092 € | ||
| 50 + | 0,820 € | 0,993 € | ||
| 100 + | 0,779 € | 0,943 € |
PVC Stojánek tvar L - šikmý s Lesklým povrchem, formát 50x100 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm.
K dispozici v eshopu i varianta s Matným povrchem, který je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,890 € |
| Cena s DPH | 1,077 € |
| Cena bez DPH: | 0,886 € |
| Cena s DPH | 1,072 € |
| Cena bez DPH: | 0,870 € |
| Cena s DPH | 1,052 € |
| Cena bez DPH: | 0,915 € |
| Cena s DPH | 1,107 € |
| Cena bez DPH: | 0,931 € |
| Cena s DPH | 1,127 € |
| Cena bez DPH: | 1,132 € |
| Cena s DPH | 1,370 € |
| Cena bez DPH: | 0,976 € |
| Cena s DPH | 1,181 € |
| Cena bez DPH: | 1,034 € |
| Cena s DPH | 1,251 € |
| Cena bez DPH: | 0,919 € |
| Cena s DPH | 1,112 € |
| Cena bez DPH: | 1,132 € |
| Cena s DPH | 1,370 € |
| Cena bez DPH: | 1,071 € |
| Cena s DPH | 1,295 € |
| Cena bez DPH: | 0,857 € |
| Cena s DPH | 1,037 € |