| Kód produktu: | PVC-S1-40x80-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,086 € |
| Cena bez DPH: | 0,897 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 40x80 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,897 € | 1,086 € | ||
| 25 + | 0,864 € | 1,046 € | ||
| 50 + | 0,823 € | 0,996 € | ||
| 100 + | 0,782 € | 0,946 € |
PVC Stojánek tvar L - šikmý s Matným povrchem, formát 40x80 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,872 € |
| Cena s DPH | 1,056 € |
| Cena bez DPH: | 0,918 € |
| Cena s DPH | 1,110 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,145 € |
| Cena bez DPH: | 1,074 € |
| Cena s DPH | 1,300 € |
| Cena bez DPH: | 0,897 € |
| Cena s DPH | 1,086 € |
| Cena bez DPH: | 0,897 € |
| Cena s DPH | 1,086 € |
| Cena bez DPH: | 0,889 € |
| Cena s DPH | 1,076 € |
| Cena bez DPH: | 1,984 € |
| Cena s DPH | 2,400 € |
| Cena bez DPH: | 2,346 € |
| Cena s DPH | 2,838 € |
| Cena bez DPH: | 0,934 € |
| Cena s DPH | 1,130 € |
| Cena bez DPH: | 1,745 € |
| Cena s DPH | 2,111 € |
| Cena bez DPH: | 0,897 € |
| Cena s DPH | 1,086 € |