| Kód produktu: | PVC-S1-40x60-V-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,062 € |
| Cena bez DPH: | 0,878 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 40x60 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,878 € | 1,062 € | ||
| 25 + | 0,820 € | 0,993 € | ||
| 50 + | 0,779 € | 0,943 € | ||
| 100 + | 0,738 € | 0,893 € |
PVC Stojánek tvar L - šikmý s Matným povrchem, formát 40x60 mm, na výšku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,919 € |
| Cena s DPH | 1,112 € |
| Cena bez DPH: | 0,939 € |
| Cena s DPH | 1,137 € |
| Cena bez DPH: | 0,894 € |
| Cena s DPH | 1,082 € |
| Cena bez DPH: | 0,886 € |
| Cena s DPH | 1,072 € |
| Cena bez DPH: | 0,943 € |
| Cena s DPH | 1,142 € |
| Cena bez DPH: | 0,857 € |
| Cena s DPH | 1,037 € |
| Cena bez DPH: | 2,338 € |
| Cena s DPH | 2,829 € |
| Cena bez DPH: | 0,857 € |
| Cena s DPH | 1,037 € |
| Cena bez DPH: | 1,132 € |
| Cena s DPH | 1,370 € |
| Cena bez DPH: | 0,870 € |
| Cena s DPH | 1,052 € |
| Cena bez DPH: | 1,034 € |
| Cena s DPH | 1,251 € |
| Cena bez DPH: | 1,739 € |
| Cena s DPH | 2,104 € |