| Kód produktu: | PVC-S1-25x40-S MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,040 € |
| Cena bez DPH: | 0,859 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 25x40 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,859 € | 1,040 € | ||
| 25 + | 0,822 € | 0,995 € | ||
| 50 + | 0,781 € | 0,945 € | ||
| 100 + | 0,740 € | 0,895 € |
PVC Stojánek tvar L - šikmý s Matným povrchem, formát 25x40 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,036 € |
| Cena s DPH | 1,254 € |
| Cena bez DPH: | 0,941 € |
| Cena s DPH | 1,139 € |
| Cena bez DPH: | 0,880 € |
| Cena s DPH | 1,065 € |
| Cena bez DPH: | 0,872 € |
| Cena s DPH | 1,055 € |
| Cena bez DPH: | 1,743 € |
| Cena s DPH | 2,109 € |
| Cena bez DPH: | 1,982 € |
| Cena s DPH | 2,398 € |
| Cena bez DPH: | 0,888 € |
| Cena s DPH | 1,074 € |
| Cena bez DPH: | 1,135 € |
| Cena s DPH | 1,373 € |
| Cena bez DPH: | 0,941 € |
| Cena s DPH | 1,139 € |
| Cena bez DPH: | 0,978 € |
| Cena s DPH | 1,184 € |
| Cena bez DPH: | 0,892 € |
| Cena s DPH | 1,079 € |
| Cena bez DPH: | 0,917 € |
| Cena s DPH | 1,109 € |