| Kód produktu: | PVC-S2-40x70-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,081 € |
| Cena bez DPH: | 0,894 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 40x70 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,894 € | 1,081 € | ||
| 25 + | 0,865 € | 1,047 € | ||
| 50 + | 0,824 € | 0,997 € | ||
| 100 + | 0,783 € | 0,947 € |
PVC Stojánek tvar L - kolmý s Matným povrchem, formát 40x70 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,881 € |
| Cena s DPH | 1,066 € |
| Cena bez DPH: | 0,923 € |
| Cena s DPH | 1,116 € |
| Cena bez DPH: | 1,137 € |
| Cena s DPH | 1,375 € |
| Cena bez DPH: | 1,137 € |
| Cena s DPH | 1,375 € |
| Cena bez DPH: | 0,997 € |
| Cena s DPH | 1,206 € |
| Cena bez DPH: | 0,894 € |
| Cena s DPH | 1,081 € |
| Cena bez DPH: | 0,918 € |
| Cena s DPH | 1,111 € |
| Cena bez DPH: | 0,873 € |
| Cena s DPH | 1,057 € |
| Cena bez DPH: | 0,861 € |
| Cena s DPH | 1,042 € |
| Cena bez DPH: | 2,348 € |
| Cena s DPH | 2,841 € |
| Cena bez DPH: | 0,935 € |
| Cena s DPH | 1,131 € |
| Cena bez DPH: | 1,746 € |
| Cena s DPH | 2,113 € |