| Kód produktu: | PVC-S4-60x90-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,639 € |
| Cena bez DPH: | 1,355 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 60x90 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,355 € | 1,639 € | ||
| 25 + | 1,273 € | 1,540 € | ||
| 50 + | 1,232 € | 1,490 € | ||
| 100 + | 1,149 € | 1,391 € |
PVC Stojánek tvar A - oboustranný s Matným povrchem, formát 60x90 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,482 € |
| Cena s DPH | 1,793 € |
| Cena bez DPH: | 1,355 € |
| Cena s DPH | 1,639 € |
| Cena bez DPH: | 1,170 € |
| Cena s DPH | 1,416 € |
| Cena bez DPH: | 1,244 € |
| Cena s DPH | 1,505 € |
| Cena bez DPH: | 1,437 € |
| Cena s DPH | 1,739 € |
| Cena bez DPH: | 1,268 € |
| Cena s DPH | 1,535 € |
| Cena bez DPH: | 1,252 € |
| Cena s DPH | 1,515 € |
| Cena bez DPH: | 1,355 € |
| Cena s DPH | 1,639 € |
| Cena bez DPH: | 2,389 € |
| Cena s DPH | 2,891 € |
| Cena bez DPH: | 1,195 € |
| Cena s DPH | 1,445 € |
| Cena bez DPH: | 2,939 € |
| Cena s DPH | 3,556 € |
| Cena bez DPH: | 1,268 € |
| Cena s DPH | 1,535 € |