| Kód produktu: | PVC-S3-50x80-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,108 € |
| Cena bez DPH: | 0,915 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 50x80 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,915 € | 1,108 € | ||
| 25 + | 0,862 € | 1,043 € | ||
| 50 + | 0,821 € | 0,993 € | ||
| 100 + | 0,780 € | 0,944 € |
PVC Stojánek tvar A - jednostranný s Matným povrchem, formát 50x80 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,741 € |
| Cena s DPH | 2,106 € |
| Cena bez DPH: | 0,977 € |
| Cena s DPH | 1,182 € |
| Cena bez DPH: | 0,895 € |
| Cena s DPH | 1,083 € |
| Cena bez DPH: | 1,034 € |
| Cena s DPH | 1,252 € |
| Cena bez DPH: | 0,932 € |
| Cena s DPH | 1,128 € |
| Cena bez DPH: | 0,932 € |
| Cena s DPH | 1,128 € |
| Cena bez DPH: | 1,133 € |
| Cena s DPH | 1,371 € |
| Cena bez DPH: | 1,741 € |
| Cena s DPH | 2,106 € |
| Cena bez DPH: | 0,920 € |
| Cena s DPH | 1,113 € |
| Cena bez DPH: | 1,741 € |
| Cena s DPH | 2,106 € |
| Cena bez DPH: | 0,969 € |
| Cena s DPH | 1,172 € |
| Cena bez DPH: | 1,071 € |
| Cena s DPH | 1,296 € |