| Kód produktu: | PVC-S3-50x100-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,129 € |
| Cena bez DPH: | 0,933 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 50x100 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,933 € | 1,129 € | ||
| 25 + | 0,905 € | 1,095 € | ||
| 50 + | 0,822 € | 0,995 € | ||
| 100 + | 0,781 € | 0,945 € |
PVC Stojánek tvar A - jednostranný s Matným povrchem, formát 50x100 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 0,892 € |
| Cena s DPH | 1,080 € |
| Cena bez DPH: | 0,917 € |
| Cena s DPH | 1,109 € |
| Cena bez DPH: | 2,344 € |
| Cena s DPH | 2,836 € |
| Cena bez DPH: | 0,872 € |
| Cena s DPH | 1,055 € |
| Cena bez DPH: | 0,896 € |
| Cena s DPH | 1,085 € |
| Cena bez DPH: | 0,942 € |
| Cena s DPH | 1,139 € |
| Cena bez DPH: | 0,880 € |
| Cena s DPH | 1,065 € |
| Cena bez DPH: | 0,859 € |
| Cena s DPH | 1,040 € |
| Cena bez DPH: | 1,743 € |
| Cena s DPH | 2,110 € |
| Cena bez DPH: | 1,982 € |
| Cena s DPH | 2,398 € |
| Cena bez DPH: | 0,995 € |
| Cena s DPH | 1,204 € |
| Cena bez DPH: | 0,872 € |
| Cena s DPH | 1,055 € |