| Kód produktu: | PVC-S4-35x55-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,450 € |
| Cena bez DPH: | 1,199 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 35x55 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,199 € | 1,450 € | ||
| 25 + | 1,153 € | 1,395 € | ||
| 50 + | 1,071 € | 1,296 € | ||
| 100 + | 1,030 € | 1,246 € |
PVC Stojánek tvar A - oboustranný s Matným povrchem, formát 35x55 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,359 € |
| Cena s DPH | 1,645 € |
| Cena bez DPH: | 1,557 € |
| Cena s DPH | 1,884 € |
| Cena bez DPH: | 1,256 € |
| Cena s DPH | 1,520 € |
| Cena bez DPH: | 1,289 € |
| Cena s DPH | 1,560 € |
| Cena bez DPH: | 1,442 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 1,273 € |
| Cena s DPH | 1,540 € |
| Cena bez DPH: | 1,359 € |
| Cena s DPH | 1,645 € |
| Cena bez DPH: | 1,306 € |
| Cena s DPH | 1,580 € |
| Cena bez DPH: | 1,273 € |
| Cena s DPH | 1,540 € |
| Cena bez DPH: | 1,215 € |
| Cena s DPH | 1,470 € |
| Cena bez DPH: | 1,557 € |
| Cena s DPH | 1,884 € |
| Cena bez DPH: | 1,487 € |
| Cena s DPH | 1,799 € |