| Kód produktu: | PVC-S4-20x35-S-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,418 € |
| Cena bez DPH: | 1,172 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 20x35 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,172 € | 1,418 € | ||
| 25 + | 1,110 € | 1,343 € | ||
| 50 + | 1,069 € | 1,294 € | ||
| 100 + | 1,028 € | 1,244 € |
PVC Stojánek tvar A - oboustranný s Matným povrchem, formát 20x35 mm, na šířku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,316 € |
| Cena s DPH | 1,592 € |
| Cena bez DPH: | 2,381 € |
| Cena s DPH | 2,881 € |
| Cena bez DPH: | 1,316 € |
| Cena s DPH | 1,592 € |
| Cena bez DPH: | 1,406 € |
| Cena s DPH | 1,702 € |
| Cena bez DPH: | 1,287 € |
| Cena s DPH | 1,557 € |
| Cena bez DPH: | 1,554 € |
| Cena s DPH | 1,881 € |
| Cena bez DPH: | 1,484 € |
| Cena s DPH | 1,796 € |
| Cena bez DPH: | 1,234 € |
| Cena s DPH | 1,493 € |
| Cena bez DPH: | 1,271 € |
| Cena s DPH | 1,537 € |
| Cena bez DPH: | 1,246 € |
| Cena s DPH | 1,508 € |
| Cena bez DPH: | 1,209 € |
| Cena s DPH | 1,463 € |
| Cena bez DPH: | 1,246 € |
| Cena s DPH | 1,508 € |