






| Kód produktu: | VR2-24-400LED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 967,950 € |
| Cena bez DPH: | 799,959 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 44 kg |
| Specifikace: | 9 LED světel |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 2000 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Přední výplň: | Sklo ESG 4 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 799,959 € | 967,950 € | ||
| 5 + | 767,975 € | 929,250 € | ||
| 10 + | 735,992 € | 890,550 € | ||
| 20 + | 711,984 € | 861,500 € |
Prosklená Osvětlená Produktová Vitrína s oblým hliníkovým profilem stříbrné barvy 400x400 mm
Vitrína se čtyřmi nastavitelnými skleněnými policemi s nosností každé až 10 kg.
Osvětlení 9 kusy LED, kabelový výstup je v podstavě.
Vnější skla vitrín jsou z tvrzeného bezpečnostního ESG skla, jsou tedy odolné a bezpečné.
Jednokřídlé boční dveře jsou uzamykatelné díky válcovému zámku.
Skleněné vitríny jsou vhodné do obchodů, átria obchodních center, na výstavy, recepce, muzea, showroomy, vzorkovny a podobně.
Expedice na Europaletách
| Cena bez DPH: | 1 177,225 € |
| Cena s DPH | 1 424,442 € |