







| Kód produktu: | UFN000N050 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 19,207 € |
| Cena bez DPH: | 15,874 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,26 kg |
| Rozměr prospektu: | 500 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Délka: | 525 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 15,874 € | 19,207 € | ||
| 10 + | 15,094 € | 18,264 € | ||
| 20 + | 14,274 € | 17,272 € | ||
| 50 + | 13,659 € | 16,527 € |
Nástěnná prezentační Memo Lišta - Fast Note pro uchycení papírů až do šíře 500 mm
Lišta Fast Note pro velmi snadnou prezentaci skic, návrhů, prezentací a jiných informací. Skvělé pro firemní jednací prostory. Dokumenty zasunete zespodu do profilu a ty jsou fixovány kuličkami ve vlastním profilu, pro vysunutí stačí jen silněji dokumenty vytáhnout směrem k sobě.
Tenký a kompaktní design lišty. Standardní barva je eloxovaný hliník.
Můžete buď uchytit výrobek na zeď tím, že upevníte pomocí šroubů v otvorech na profilu, nebo použijete oboustrannou pásku v jakémkoli daném místě.
Souprava pro upevnění (šroubová a oboustranná páska) a příručka jsou dodávány s každým výrobkem.
Vhodné pro použití plakátů / min. Tloušťky 100 až 800 mikrometrů.
| Cena bez DPH: | 55,496 € |
| Cena s DPH | 67,151 € |
| Cena bez DPH: | 68,909 € |
| Cena s DPH | 83,380 € |
| Cena bez DPH: | 5,619 € |
| Cena s DPH | 6,799 € |
| Cena bez DPH: | 22,518 € |
| Cena s DPH | 27,247 € |
| Cena bez DPH: | 10,911 € |
| Cena s DPH | 13,202 € |
| Cena bez DPH: | 19,565 € |
| Cena s DPH | 23,674 € |
| Cena bez DPH: | 17,104 € |
| Cena s DPH | 20,696 € |
| Cena bez DPH: | 28,302 € |
| Cena s DPH | 34,245 € |
| Cena bez DPH: | 37,162 € |
| Cena s DPH | 44,966 € |
| Cena bez DPH: | 38,720 € |
| Cena s DPH | 46,852 € |
| Cena bez DPH: | 7,752 € |
| Cena s DPH | 9,380 € |
| Cena bez DPH: | 12,182 € |
| Cena s DPH | 14,740 € |