







| Kód produktu: | UFN000N150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 45,002 € |
| Cena bez DPH: | 37,192 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,72 kg |
| Rozměr prospektu: | 1500 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Délka: | 1525 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 37,192 € | 45,002 € | ||
| 10 + | 35,345 € | 42,767 € | ||
| 20 + | 33,456 € | 40,482 € | ||
| 50 + | 31,979 € | 38,694 € |
Nástěnná prezentační Memo Lišta - Fast Note pro uchycení papírů až do šíře 150 mm
Lišta Fast Note pro velmi snadnou prezentaci skic, návrhů, prezentací a jiných informací. Skvělé pro firemní jednací prostory. Dokumenty zasunete zespodu do profilu a ty jsou fixovány kuličkami ve vlastním profilu, pro vysunutí stačí jen silněji dokumenty vytáhnout směrem k sobě.
Tenký a kompaktní design lišty. Standardní barva je eloxovaný hliník.
Můžete buď uchytit výrobek na zeď tím, že upevníte pomocí šroubů v otvorech na profilu, nebo použijete oboustrannou pásku v jakémkoli daném místě.
Souprava pro upevnění (šroubová a oboustranná páska) a příručka jsou dodávány s každým výrobkem.
Vhodné pro použití plakátů / min. Tloušťky 100 až 800 mikrometrů.
| Cena bez DPH: | 17,118 € |
| Cena s DPH | 20,713 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 55,542 € |
| Cena s DPH | 67,206 € |
| Cena bez DPH: | 10,920 € |
| Cena s DPH | 13,213 € |
| Cena bez DPH: | 38,752 € |
| Cena s DPH | 46,890 € |
| Cena bez DPH: | 24,384 € |
| Cena s DPH | 29,505 € |
| Cena bez DPH: | 7,759 € |
| Cena s DPH | 9,388 € |
| Cena bez DPH: | 12,192 € |
| Cena s DPH | 14,752 € |
| Cena bez DPH: | 22,537 € |
| Cena s DPH | 27,270 € |
| Cena bez DPH: | 28,325 € |
| Cena s DPH | 34,273 € |
| Cena bez DPH: | 19,581 € |
| Cena s DPH | 23,693 € |
| Cena bez DPH: | 15,887 € |
| Cena s DPH | 19,223 € |