






| Kód produktu: | UCIB0000A4x2A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 46,890 € |
| Cena bez DPH: | 38,752 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,98 kg |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 460 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
Nástěnný klip pro uchycení poznámek formou papíru formátu A4
Těžká a tvarovaná hliníková klipová deska je určena pro nejnáročnější prostředí, jako je zdravotní péče, kanceláře, catering a veškeré venkovní práce. Hladký povrch umožňuje snadné čištění výrobku. Je vybaven stříbrným eloxovaným, silným a velkokapacitním klipem. Kulaté rohy umožňují bezpečné používání v pracovních prostorech. Standardní se zasunovatelným závěsným hákem a magnetem na zadní straně.
Dodáváno včetně zadní nástěnné lišty k jednoduchému uchycení magnetických kapes.
| Cena bez DPH: | 24,384 € |
| Cena s DPH | 29,505 € |
| Cena bez DPH: | 19,581 € |
| Cena s DPH | 23,693 € |
| Cena bez DPH: | 28,325 € |
| Cena s DPH | 34,273 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 15,887 € |
| Cena s DPH | 19,223 € |
| Cena bez DPH: | 22,537 € |
| Cena s DPH | 27,270 € |
| Cena bez DPH: | 7,759 € |
| Cena s DPH | 9,388 € |
| Cena bez DPH: | 10,920 € |
| Cena s DPH | 13,213 € |
| Cena bez DPH: | 68,966 € |
| Cena s DPH | 83,448 € |
| Cena bez DPH: | 55,542 € |
| Cena s DPH | 67,206 € |
| Cena bez DPH: | 17,118 € |
| Cena s DPH | 20,713 € |
| Cena bez DPH: | 37,192 € |
| Cena s DPH | 45,002 € |