

| Kód produktu: | UQBET00N72-T |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 61,854 € |
| Cena bez DPH: | 51,119 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 5 dnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 700x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 700x1980 mm |
| Specifikace: | s tištěným banerem |
| Výška: | 2030 mm |
| Šířka: | 703 mm |
| Hloubka: | 413 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 51,119 € | 61,854 € | ||
| 10 + | 48,573 € | 58,774 € | ||
| 20 + | 46,028 € | 55,693 € | ||
| 50 + | 43,975 € | 53,209 € |
Lehký Přenosný stojan Banner Display 70x200 cm včetně tištěného banneru pro rychlé vystavení reklamní komunikace. Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení. Zaklapávací profily umožňují rychlou výměnu banneru.
Dodáváno bez transportního tubusu, pouze v uzaviratelném pytli. Využití pouze do interiérů.
| Cena bez DPH: | 26,606 € |
| Cena s DPH | 32,194 € |
| Cena bez DPH: | 28,577 € |
| Cena s DPH | 34,579 € |
| Cena bez DPH: | 73,784 € |
| Cena s DPH | 89,278 € |
| Cena bez DPH: | 52,843 € |
| Cena s DPH | 63,940 € |
| Cena bez DPH: | 79,327 € |
| Cena s DPH | 95,985 € |
| Cena bez DPH: | 70,294 € |
| Cena s DPH | 85,055 € |
| Cena bez DPH: | 26,606 € |
| Cena s DPH | 32,194 € |
| Cena bez DPH: | 30,630 € |
| Cena s DPH | 37,063 € |
| Cena bez DPH: | 29,973 € |
| Cena s DPH | 36,268 € |