






| Kód produktu: | UPBW0040A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 78,823 € |
| Cena bez DPH: | 65,143 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,48 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x250 listů |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 208 mm |
| Hloubka: | 101 mm |
| Kapacita: | 4x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 65,143 € | 78,823 € | ||
| 5 + | 61,890 € | 74,887 € | ||
| 10 + | 58,637 € | 70,951 € | ||
| 25 + | 56,002 € | 67,762 € |
Závěsný systém na prospekty se zásobníky 4x A5 nad sebou - ca pro 1000 letáků
Vyrobeno z polykarbonátu, pro úsporu místa v kancelářích, hotelech,
obchodech a podobně. Průhledné kapsy nabízí plný pohled na brožury a letáky.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. K přichycení na stěnu.
Obsah zásobníku zhruba: 4x250 listů (135g) formátu A5
Dodáváno včetně montážního materiálu
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 33,477 € |
| Cena s DPH | 40,508 € |
| Cena bez DPH: | 5,724 € |
| Cena s DPH | 6,926 € |
| Cena bez DPH: | 246,160 € |
| Cena s DPH | 297,854 € |
| Cena bez DPH: | 1,812 € |
| Cena s DPH | 2,192 € |
| Cena bez DPH: | 18,530 € |
| Cena s DPH | 22,421 € |
| Cena bez DPH: | 35,825 € |
| Cena s DPH | 43,348 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 7,124 € |
| Cena s DPH | 8,620 € |